Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz.

Konyaaltı, Antalya, Türkiye

Genel İşlem Şartları

Şartlar ve Koşullar
İşbu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na tabidir ve bu kanun kapsamında “eser” sayılır.
Bu web sitesinin içeriğine ilişkin tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları Özkan Özünalan – Kudamm’a aittir. İşbu web sitesinin yapısı ve içeriği, yazı karakteri, dizimi ve sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.
Sitede yer alan bilgilerin herhangi bir şekilde çoğaltılması, başka bir dile çevrilmesi, elektronik ortamda saklanması ve işleme tabi tutulması da dahil sair ortamlarda saklanması ve işleme tabi tutulması, Özkan Özünalan – Kudamm’nin önceden yazılı iznine tabidir.
İşbu sitede yer alan bilgiler Özkan Özünalan – Kudamm’nin önceden açık yazılı izni alınmaksızın hiçbir şekilde, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, yüklenemez, sunulamaz, gönderilemez ve aktarılamaz. İşbu Web sitesinin bütünü veya bir kısmı diğer bir Web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.
Bu internet sitesine link verilmesi, Özkan Özünalan – Kudamm’nin önceden açık yazılı izni olmadıkça yasaktır.
Muafiyet
Özkan Özünalan – Kudamm bu sitede yer alan bilgilerin tam ve doğru veya web sayfalarının hatasız olduğunu veya sayfaya kesintisiz giriş sağlanacağını garanti etmemektedir. Sitede yer tüm beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmayacaktır, yükümlülük doğurmaz ve bağlayıcı değildir.
Bu çerçevede, Özkan Özünalan – Kudamm, işbu sitenin içeriğinde yer alan bilgilerden ve görsel malzemeden kaynaklanabilecek hatalardan, maddi veya manevi zararlardan hiç bir şekilde sorumlu değildir. Burada yer alan tüm bilgiler önceden haber vermeksizin değiştirilebilir. Özkan Özünalan – Kudamm dilediği zaman, sitenin herhangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, askıya alabilir, haber vermeksizin sitedeki bazı özellikleri veya bilgileri veya ziyaretçilerin sitenin bazı bölümlerine erişimini sınırlandırabilir.
Özkan Özünalan – Kudamm, web sitesinin virüslere karşı korunması için gereken önlemleri almış olmakla birlikte, bu konuda herhangi bir garanti vermemektedir. Bu nedenle, herhangi bir veriyi indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir.
Ziyaretçilere Ait Bilgiler
Ziyaretçilere ait bilgiler – Özkan Özünalan – Kudamm tarafından güvenli biçimde saklanmaktadır. Ziyaretçi kişisel bilgilerinin, gerekli görülen hallerde Özkan Özünalan – Kudamm’a bağlı şirketlere aktarılmasına muvafakat etmiş sayılacaktır.
Web sitesinde yer alan sayfalara ilişkin tüm haklar saklıdır.

×