Eğitimlerimizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz.

Konyaaltı, Antalya, Türkiye

Yorumlar

Berrin Güney - Ankara

’Bu işin eğitimini almış biri olarak; kendimi yetersiz bulduğum için daha profesyonel bir eğitim merkezi ararken, tesadüfen bulmuştum burayı. Ankara 'dan pek çok endişeyle gelmiş olmama rağmen ne kadar doğru bir yerde olduğumu, eğitim sürecinde çok daha iyi anladım. Güler yüzleri, sabırları ve titizlikle bu işi yapıyor olmaları gönlümü fethetti. Bu işi iyi öğrenmek istiyorsanız, Kudamm gercekten de doğru adres. Aylin Hanım'a, yardımcısı olan dünyalar tatlısı Aylin'e sonsuz teşekkürler.

Berrin Güney

10 Günlük Protez Tırnak Eğitimi programı öğrencisi

Cansu Sevtap Sakallı - Manavgat

Aylin hocam ve Özkan hocam sizlerle tanışmak çalışmak öğrenmek bi mucizeydi. Yapamayacağımı düşündüğüm herşeyi sayenizde başardım. İyi ki sizlerle öğrendim bu işi. Bana yeni bir gelecek sunduğunuz için çok tşk ederim. Keşke başka kurslar da verseniz ve sadece sizden öğrensem hakkınızı asla ödeyemem. Özellikle Aylin hocam bıkmadan usanmadan tekrar tekrar gösterdiğiniz özenli eğitim için minnettarım. yine kursa gelecek olsaydım kesinlikle KUDAMM olurdu.

Cansu Sevtap Sakallı

10 Günlük Protez Tırnak Eğitimi programı öğrencisi

Ümmühan Dönmez - Kahramanmaraş

Sıcak ortamıyla güzel misafirperverliği ile kendinizi güvenle emanet edebilirsiniz, çok teşekkür ederim Özkan Bey ve Aylin Hanım.

Ümmühan Dönmez

10 Günlük Protez Tırnak Eğitimi programı öğrencisi

Sıla Ural - Antalya

İnanılmaz güler yüz yardımsever bir ekiple çalışmak gerçekten çok güzeldi. Harika bir on gün geçirdik. Yardımları için sevgili Aylin Hocam Özkan Hocam Aylin ve Filiz'e çok teşekkür ederim.

Sıla Ural - Antalya

10 günlük Protez Tırnak Eğitimi programı öğrencisi

Kezban Başaran - Eskişehir

Eskişehir'den katılmış olduğum eğitimde, aklımda bir sürü soru işaretleri varken herşey beklediğimden daha güzeldi. Sıcak kanlılığınız ve güler yüzlü olduğunuz için teşekkürler. Aylin ve Özkan hocama tekrar teşekkürler.

Kezban Başaran

Protez Tırnak Eğitimi programı öğrencisi
×